Organisatie

Belangen Buitengebied Coevorden

Fractie informatie

Logo van Belangen Buitengebied Coevorden
Huidig aantal zetels
9

Leden

Foto van Derk ten Berge Derk ten Berge (Fractievoorzitter) tot 27-03-2018
Foto van Ferry Booij Ferry Booij (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Erik Holties Erik Holties (Raadslid)
Foto van Jan Hooge Jan Hooge (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hans Kamps Hans Kamps (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Bianca Karsten Bianca Karsten (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Henk Mulder Henk Mulder (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Thieno Nijenbanning Thieno Nijenbanning (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ton Soppe Ton Soppe (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jenny Streur Jenny Streur (Raadslid)
Foto van Derk ten Berge Derk ten Berge (Raadslid) vanaf 10-04-2018
Foto van Diana van Uffelen Diana van Uffelen (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Harma Weggemans Harma Weggemans (Raadslid) tot 27-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Margriet Fissering Margriet Fissering (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Laurent Zeegers Laurent Zeegers (Fractievoorzitter) tot 27-03-2018
Foto van Erik Bonkes Erik Bonkes (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Irma IJdens Irma IJdens (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Andre Oudeboon Andre Oudeboon (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Geert Roeles Geert Roeles (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Bernette Sieben Bernette Sieben (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Karin Zwaan Karin Zwaan (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Bert Albring Bert Albring (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
Foto van Karin Zwaan Karin Zwaan (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Gertjan Zuur Gertjan Zuur (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr JaapJan Geertsema Dhr JaapJan Geertsema (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Eddy Heeling Eddy Heeling (Raadslid) vanaf 10-04-2018
Foto van Karin Heeling Karin Heeling (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Sandra Katerberg Sandra Katerberg (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Henriette Kramer Henriette Kramer (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Gerard Wessel Gerard Wessel (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Lidy Klein Gunnewiek Lidy Klein Gunnewiek (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Dhr Joop Slomp Dhr Joop Slomp (Fractievoorzitter)
Foto van Michel Blanken Michel Blanken (Raadslid)
Foto van Betty Hoogeveen Betty Hoogeveen (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Nina Jasperse Nina Jasperse (Raadslid)
Foto van Gilbert Mulder Gilbert Mulder (Raadslid) vanaf 10-04-2018
Foto van Mark Dorgelo Mark Dorgelo (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
Foto van Marko Slangewal Marko Slangewal (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018tot 01-12-2018
 

PAC

Fractie informatie

Logo van PAC
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Herman Scholte Herman Scholte (Fractievoorzitter) tot 27-03-2018
Foto van Irene Driehuis Irene Driehuis (Raadslid)
Foto van Jerry Stoker Jerry Stoker (Raadslid)
Foto van Rianne van Leeuwen Rianne van Leeuwen (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
 

Politieke Partij Coevorden

Fractie informatie

Logo van Politieke Partij Coevorden
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van dhr. Henk Bouwers dhr. Henk Bouwers (Fractievoorzitter) vanaf 24-04-2018
Foto van Paul van Eijk Paul van Eijk (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
Foto van Harm Nijmeijer Harm Nijmeijer (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Lars Hoedemaker Lars Hoedemaker (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Janny IJpma Janny IJpma (Fractievoorzitter) tot 27-03-2018
Foto van Arnoud de Vos Arnoud de Vos (Raadslid) tot 27-03-2018
Foto van Bertrand Juffer Bertrand Juffer (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
Foto van Anne Schepers Anne Schepers (Burgercommissielid) vanaf 06-11-2018
 

voorzitter

Orgaan informatie

Logo van voorzitter

Leden

Foto van Bert Bouwmeester Bert Bouwmeester (Voorzitter Raad)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Tineke Kuipers Tineke Kuipers (Griffier)
Foto van Johan Kok Johan Kok (plv. griffier)
Foto van Astrid Gerrits Astrid Gerrits (Griffiemedewerker/commissiegriffier)