Organisatie

Belangen Buitengebied Coevorden

Fractie informatie

Logo van Belangen Buitengebied Coevorden
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van Jenny Streur Jenny Streur (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Zwiers Jan Zwiers (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014tot 08-04-2014
Foto van Derk ten Berge Derk ten Berge (Raadslid) vanaf 03-09-2014
Foto van Bianca Karsten Bianca Karsten (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Zeno Roos Zeno Roos (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 02-09-2014
Foto van Diana van Uffelen Diana van Uffelen (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Irene Visser Irene Visser (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Harma Weggemans Harma Weggemans (Raadslid) vanaf 08-04-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Laurent Zeegers Laurent Zeegers (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Roelof Boerma Dhr Roelof Boerma (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Irma IJdens Irma IJdens (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Mevr Ineke Lugies Mevr Ineke Lugies (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Bert Meijering Dhr Bert Meijering (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Dhr Peter Rijtema Dhr Peter Rijtema (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Geert Roeles Geert Roeles (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Ton Serlie Dhr Ton Serlie (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Karin Zwaan Karin Zwaan (Raadslid) vanaf 27-03-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Jeroen Huizing Jeroen Huizing (Fractievoorzitter) tot 08-04-2014
Foto van Gertjan Zuur Gertjan Zuur (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Mevr Ilse van Dalen Mevr Ilse van Dalen (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Karin Heeling Karin Heeling (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Henriette Kramer Henriette Kramer (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Gerard Wessel Gerard Wessel (Raadslid) vanaf 08-04-2014
Foto van Dhr Epke Wiersma Dhr Epke Wiersma (Raadslid) tot 25-03-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Joop Brink Joop Brink (Fractievoorzitter) tot 08-04-2014
Foto van Dhr Joop Slomp Dhr Joop Slomp (Fractievoorzitter) vanaf 08-04-2014
Foto van Dhr Rolf Albring Dhr Rolf Albring (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Michel Blanken Michel Blanken (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr. Henk Buitenhuis Dhr. Henk Buitenhuis (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Betty Hoogeveen Betty Hoogeveen (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Nina Jasperse Nina Jasperse (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Jan Vinckers Dhr Jan Vinckers (Raadslid) tot 25-03-2014
 

PAC

Fractie informatie

Logo van PAC
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Dhr Jaap van der Ploeg Dhr Jaap van der Ploeg (Fractievoorzitter) tot 25-03-2014
Foto van Herman Scholte Herman Scholte (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Irene Driehuis Irene Driehuis (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Kor Roossien Kor Roossien (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Schatens Jan Schatens (Raadslid) tot 25-03-2014
 

Gemeentebelangen

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van dhr. Henk Bouwers dhr. Henk Bouwers (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Frits Klasen Frits Klasen (Raadslid) vanaf 27-03-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Janny IJpma Janny IJpma (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Ad Merts Ad Merts (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014tot 09-12-2014
Foto van Janny IJpma Janny IJpma (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Arnoud de Vos Arnoud de Vos (Raadslid) vanaf 09-12-2014
 

voorzitter

Orgaan informatie

Logo van voorzitter

Leden

Foto van Bert Bouwmeester Bert Bouwmeester (Voorzitter Raad)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Tineke Kuipers Tineke Kuipers (Griffier) vanaf 21-01-2014
Foto van Dhr. Bert Kunnen Dhr. Bert Kunnen (Griffier) tot 21-01-2014
Foto van Astrid Gerrits Astrid Gerrits (Griffiemedewerker/commissiegriffier)